Homepage Module

NORTRANSS TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ

NORTRANSS, 2006 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir lojistik firmasıdır.NORTRANSS, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır. Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje lojistiği ve yurtiçi dağıtım hizmetleri tek bir adreste müşterilerine vermektedir

 
 

Nortranss Uluslar Arası Taşımacılık

ZAMANLA YARIŞIRIZ
Herkes için "vakit nakittir" Doğru zamanda doğru yerde bulunmak zaman kazanmanın ilk şartı olduğundan, biz aynı anda her gümrük biriminde varız.


ÇÖZÜM ÜRETİRİZ
Ayrıntılı sözleşmelerle işin ciddiyetini kayda alarak tarafların huzurunu sağlarız.
Sigorta poliçesi ile güvence sağlarız.


SİZİ ÖNEMSERİZ
Kalite Politikamızda da taahhüt ettiğimiz gibi KYS şartlarına uymak ve iyileştirmek için ISO 9001 Kalite Belgemiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.


Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Memnuniyetinizin eseri olarak sürekli büyümekte ve dünya pazarını elinde tutan hatlarla olan yakın ilişkilerimiz sayesinde yine en hızlı, etkili, güvenli ve uygun fiyatlı seçeneklerimizle hizmetlerimizi genişletiyoruz.Kısa adı UTİKAD olan Uluslar arası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği, Türkiye’de ve uluslar arası alanda kara, hava, deniz, demiryolu, kombine taşımacılık ile lojistik hizmetler üreterek taşıma organizasyonunu üstlenen 350 civarında ki firmayı aynı çatı altında toplayan bir sivil toplum örgütüdür.


Fiata, Tüm üye ülkelerdeki Forwarderlerin Olusturduğu Bir özel Kurumdur. Bugün Dünyada 1920 üye 132 ülke 90 Organizasyonu Kapsar.yaklasık 35.000 Forwarding Firmasının üye Olduğu Gurup Tasıma Organizatörü (organizer Of Transport ) Olarak Yaklasık Sekiz Milyon Insanı Temsil Etmektedir.