Xpert Slider

NORTRANSS KARA TAŞIMACILIĞI

NORTRANSS TREN TAŞIMACILIĞI

NORTRANSS HAVA TAŞIMACILIĞI

NORTRANSS DENİZ TAŞIMACILIĞI

Nortranss - www.nortranss.com.tr

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ Nortranss Uluslararasi Taşımacılık &...
deniz taşımacılığı

deniz taşımacılığı

DENİZ İTHALAT DENİZ İHRACAT "Nortranss Internatio...
HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI Günümüz modern iş dünyasında zam...
KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI Hizmet kalitemizi arttırmak ve s...

NORTRANSS

Cibuti Subemiz Hizmetinizdedir
KARA - HAVA - DENİZ -TREN Taşımacılığı ve Losjistik Danışmanlık Hizmetleri
Filistin Caddesi. Kader Sokak. No : 10 / 4 Gaziosmanpaşa - Ankara / Türkiye - Tel: +90 312 427 78 33 - 34 Fax: +90 312 427 7 8 35

Homepage Module

NORTRANSS TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ

NORTRANSS, 2006 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir lojistik firmasıdır.NORTRANSS, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır. Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje lojistiği ve yurtiçi dağıtım hizmetleri tek bir adreste müşterilerine vermektedir

 
 

Nortranss Uluslar Arası Taşımacılık

ZAMANLA YARIŞIRIZ
Herkes için "vakit nakittir" Doğru zamanda doğru yerde bulunmak zaman kazanmanın ilk şartı olduğundan, biz aynı anda her gümrük biriminde varız.


ÇÖZÜM ÜRETİRİZ
Ayrıntılı sözleşmelerle işin ciddiyetini kayda alarak tarafların huzurunu sağlarız.
Sigorta poliçesi ile güvence sağlarız.


SİZİ ÖNEMSERİZ
Kalite Politikamızda da taahhüt ettiğimiz gibi KYS şartlarına uymak ve iyileştirmek için ISO 9001 Kalite Belgemiz doğrultusunda hizmet veriyoruz.


Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Memnuniyetinizin eseri olarak sürekli büyümekte ve dünya pazarını elinde tutan hatlarla olan yakın ilişkilerimiz sayesinde yine en hızlı, etkili, güvenli ve uygun fiyatlı seçeneklerimizle hizmetlerimizi genişletiyoruz.



Kısa adı UTİKAD olan Uluslar arası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği, Türkiye’de ve uluslar arası alanda kara, hava, deniz, demiryolu, kombine taşımacılık ile lojistik hizmetler üreterek taşıma organizasyonunu üstlenen 350 civarında ki firmayı aynı çatı altında toplayan bir sivil toplum örgütüdür.


Fiata, Tüm üye ülkelerdeki Forwarderlerin Olusturduğu Bir özel Kurumdur. Bugün Dünyada 1920 üye 132 ülke 90 Organizasyonu Kapsar.yaklasık 35.000 Forwarding Firmasının üye Olduğu Gurup Tasıma Organizatörü (organizer Of Transport ) Olarak Yaklasık Sekiz Milyon Insanı Temsil Etmektedir.

 
   

CİBUTİ ŞUBESİ

cibuti

Nortranss Uluslararasi Taşımacılık & Nora Uluslararasi Nakliyat olarak, Dogu Afrika tasimalarinizi en güvenilir, hizli ve profesyonel bir sekilde gerçeklestirmek için Cibuti subemizi açmis bulunmaktayiz.


Cibuti Cografi konum olarak, Dogu Afrika bölgesine güvenli bir aktarma limani niteliginde ( HUB ) olup özellikle denize kiyisi olmayan Etiyopya’ya deniz tasimaciligi için tek giris ve çikis noktasidir. Cibuti limaninda bulunan subemiz araciligi ile ayni zamanda Güneyde bulunan tüm Somali bölgesine de ( Barbera , Bossaso , Mogadishu limanlari ve hinterlant bölgeleri ) tüm lojistik ve deniz tasimaciligi faaliyetlerini , bölgedeki tecrübelerimiz ve faaliyetlerimiz sayesinde güvenle kontrol edebilir duruma gelmis bulunmaktayiz.


NORA & NORTRANSS GLOBAL LOGISTICS SARL. olarak, “Cibuti , Etiyopya ve Somali” ülkelerini kapsayan Dogu Afrika bölgesine yapacaginiz yatirimlarinizda, lojistik ihtiyaçlariniza olan hizmetimizi en güvenilir ve hizli sekilde, 20 yillik sektör deneyimimizi de ekleyerek, siz degerli is ortaklarimiza sunmayi hedefliyoruz .