Nortranss - www.nortranss.com.tr

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ Nortranss Uluslararasi Taşımacılık &...
deniz taşımacılığı

deniz taşımacılığı

DENİZ İTHALAT DENİZ İHRACAT "Nortranss Internatio...
HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI Günümüz modern iş dünyasında zam...
KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI Hizmet kalitemizi arttırmak ve s...

NORTRANSS

Cibuti Subemiz Hizmetinizdedir
KARA - HAVA - DENİZ -TREN Taşımacılığı ve Losjistik Danışmanlık Hizmetleri
Filistin Caddesi. Kader Sokak. No : 10 / 4 Gaziosmanpaşa - Ankara / Türkiye - Tel: +90 312 427 78 33 - 34 Fax: +90 312 427 7 8 35
DENİZ İTHALAT DENİZ İHRACAT

"Nortranss International Transport" yüksek rekabetçi fiyatlar üzerinden sunduğu alternatifli transit süreler ile komple ve grupaj deniz ithalat hizmetleri veren bir "freight forwarder" olarak faaliyet sürdürmektedir. Şirketimizin deneyimli ve yetenekli çalışanları, yükünüzün çıktığı noktadan varış merkezine kadar taşımanın tüm aşamalarının organizasyonunu özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizinle beraber gerçekleştirmektedir.

Küresel anlamda geniş ağımız sayesinde yüklerinizin sadece problemsiz şekilde taşınmasını değil, aynı zamanda her yükünüzün durumu hakkında müşterilerimizin zamanında bilgilendirilmelerini sağlamak için yüklerin her hareketi ile ilişkili devamlı bir bilgi akışı sağlamaktayız. Son derece güvenilir taşımacılık ağımız ile yüklerinizin problemsiz elleçlenmesini, taşınmasını, gümrüklenmesini ve kapıdan kapıya zamanında teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Deniz İthalat Alanındaki Yeteneklerimiz

1- Komple Konteyner Taşımacılığı

Uzak Doğu ve Asya' da ithalat yüklerin taşımacılığı alanında bir uzman olarak bu bölgelerdeki çeşitli limanlardan, iç bölgelerden ve ayrıca dünyanın diğer tüm merkezlerinden yükünüzün güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Çin'in pek çok limanından Türkiye'nin İzmir, İstanbul, Gemlik, Mersin limanlarına komple konteyner taşımacılığı organize etmekteyiz.
- Dünyanın tüm merkezleri
- Çok hızlı transit süreler
- Rekabetçi fiyatlar

2- Grupaj (Parsiyel) Konteyner Taşımacılığı

Uzak Doğu ve Asya'dan gerçekleştirilen konsolidasyonların öncüsü bir freight forwarder olarak biz hem transit süreyi hem de maliyeti azaltan çok çeşitli alternatiflerde direkt İzmir limanına parsiyel servisler sunmaktayız. Uzak Doğu'dan Türkiye'ye düzenli ve haftalık olarak başarı ile organize ettiğimiz direkt konsol hizmetlerinin gerçekleştirildiği ana limanlar şunlardır
- HONG KONG
- SINGAPORE
- SHANGHAI
- TAIWAN
- BUSAN
Çin limanlarından gerçekleştirilen parsiyel yüklemelerde aktarma hizmetleri Hong Kong'da; Güney Doğu Asya limanından gerçekleştirilen parsiyel yüklemelerde de aktarma hizmetleri Singapore limanında gerçekleştirilmektedir.

- Konsolidasyon Grupları
- Direkt Çıkışlar
- Düzenli Haftalık Seferler
- Zamanında Varışlar

3- Kapıdan Kapıya Sunulan Hizmetler
Deniz ve kara hizmetlerinin en uygun kombinasyonunu kullanarak yükünüzün zamanında ve güvenli şekilde taşınması ilk hedeflerimiz arasındadır.

- Rekabetçi Nakliye Fiyatları

4- Alternatifli Taşıyıcılar
Sizin seçimlerinize bağlı kalarak ve çeşitli armatörler ile yapılan anlaşmalarımız doğrultusunda yüklemelerinizin en uygun ve en güvenli şekilde organizasyonunu sağlamaktayız.

- Hatlarla Önceden Rezervasyonu Yapılan Yerler
- Rekabetçi Fiyat Yapılandırmaları

5- Konteyner Çeşitleri
Yüklemeleriniz için dry van, high cube, open top, v.b. herhangi bir konteynere ihtiyaç duyduğunuzda her çeşit denizcilik talebiniz için taşıma organizasyonları gerçekleştirmeyiz.

6- Yük Takibi Sistemimiz ile Bilgi Akışı
Yük takibi departmanımız her yüklemenizden sizi haberdar edecek ve yükünüzün son durumuna ilişkin bilgiyi zamanında ve gecikmeden bilgilendirecektir.
Deniz ithalat hizmeti içine girdiğimizden beri odaklandığımız nokta "Sunduğumuz her hizmette müşteri memnuyetini sağlamak" tır.
Uzak Doğu'dan Türkiye'ye yapılan ithalat yüklemelerinde en baskın freight forwarder olarak, "Nortrans International Transport" :

- Yükünüzü varış noktasına zamanında ulaştırır.
- Her talebinizi karşılamak için tutarlı bir kalite sunar
- Çeşitli hatlar tarafından sağlanan rekabetçi fiyatlar doğrultusunda size çok iyi navlun teklifleri
sunar.
- İhtiyaçlarınıza duyarlıdır ve servisimizi satın almanız doğrultusunda sizi tatmin eder.
- Size en ekonomik ve güvenilir hizmetleri hatasız ve tutarlı olarak çok çeşitli alternatifler içinde sağlar.
- Yükünüzün problemsiz elleçlenmesini ve güvenli şekilde teslimini garanti eder.
- Güven doğrultusunda güçlü ilişkiler geliştirir ve sizinle uzun dönemli ilişkiler oluşturur.
- Size en değerli bilgiyi sağlayarak problemlerinize ve şikayetlerinize sistematik olarak çözümler bulur.
- Yeni, yaratıcı, etkin, pratik fikirler getirerek size şirketimizin en değerli partnerleri olarak davranır.

Gelişen hizmetlerimiz doğrultusunda "Nortrans International Transport" size kendi işinizde büyük rahatlık sağlar. Ayrıca "Kazan-kazan politikamız" ile en değerli üyelerimiz sizlerle parlak gelecekte işbirliği yapmanın umudu içindeyiz.

Nortranss International Transport olarak 1996 yılından günümüze kadar Uzakdoğu ve diğer tüm bölgelerden ithalat deniz taşımacılığında göstermiş olduğumuz üstün başarılar,modern bilgi aktarımı ve yük takibi, birinci sınıf servis ağlarımız, müşteri istekleri doğrultusunda komple lojistik çözümlerimiz neticesinde sürekli artan müşteri potansiyelimiz ve düzenli servis veren güçlü armatörler ile yapmış olduğumuz yıllık navlun anlaşmalarımız ile, pazarda önemli bir yere sahip olmuş durumdayız.

Mevcut pazar payımızı arttırabilmek ve değerli müşterilerimizin ticari istekleri ve ülke ihracatına katkılarını düşünerek, tecrübelerimizi ve kaliteli hizmet anlayışımızı ihracat yüklemelerinizi organize etmek için de kullanma yolunda 2004 yılı itibari ile ilk adımımızı atmış bulunmaktayız.Bu amaçla sahip olduğumuz avantajlar ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

- Komple Konteyner Servislerimiz(FCL)
- Parsiyel Konteyner Servislerimiz ( LCL)
- Dahili Nakliye Servisimiz

Komple Konteyner Servislerimiz(FCL)
Nortrans International Transport olarak ihracat komple konteyner yükleme organizasyonlarınızı, güvenilir hatlar ile yapmış olduğumuz kontrat fiyatları dahilinde sağlamakta olduğumuz bölgeler aşağıda belirtilmiştir;

- Kontinant
Direkt olarak Hamburg, Salerno, Felixstowe,
Antwerp, Roterdam
- İngiltere
Direkt olarak Felixstowe
- İskandinavya
Direkt olarak Bremerhaven, Gothenburg,
Aarhus
- Uzakdoğu
Direkt olarak Singapore, Kaohsiung,Hong
Kong, Chiwan
- Akdeniz
Direkt olarak Valancia, Barcelona, Marsille,
Ashdot, Haifa,Le Havre,Pire,Alexandria

Servis vermekte olduğumuz direkt limanlar haricinde Antwerp/Felixstowe limanı aktarmalı batı Afrika limanları , Pire ve Port Said limanları aktarmalı belli başlı USA limanları olan New York, Nor Folk ve Charleston limanlarına da kontrat fiyatlarımız mevcuttur.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm limanlardan aktarma yapılarak kapı teslim(door delivery) yükleme organizasyonlarınızda, kendi acente ağımız tarafından , alıcı firmalarınızın her türlü istekleri ( dahili nakliye, depolama, gümrükleme, konteyner içi dolum ve boşaltma,kalite kontrol,vb.) kusursuz olarak verilmektedir.

Parsiyel Konteyner Servislerimiz(LCL);
nortranss International Transport olarak İzmir limanında grupaj konteyner hizmeti konusunda en deneyimli firmalardan bir tanesiyiz. Uzakdoğu' nun 5 ana limanından yaklaşık 8 yıldır her hafta düzenli olarak parsiyel organizasyonları yapmaktayız. İhracat müşterilerimizin parsiyel yüklemelerinde de bu deneyimlerimizi değerlendirmek amacı ile her hafta düzenli olarak Singapore limanindan aktarma yaparak tüm uzakdoğu limanlarına ve Antwerp/Rotterdam limanlarindan aktarma yaparak tüm Avrupa,Afrika,İskandinavya,Akdeniz.. noktalarına servis vermekteyiz.

Singapore limanı aktarmalı olarak servis vermekte olduğumuz çeşitli noktalar;
Çin, Srilanka, Malezya, Endonezya, Pakistan, Bangladesh, Hong Kong, Kore, Tayvan, Japonya, Avusturalya, Mauritius, Maldivya, Yeni Zellanda(Kuzey Adaları,Güney Adaları), Brunei, Filipinler

Antwerp liman aktarmalı olarak servis vermekte olduğumuz çeşitli noktalar;
Tüm Avrupa, İngiltere, Cezayir, Mısır, Yunanistan, İsrail, Beyrut, Malta, Casablanca&Tanger, Lattakia, Tunus, Afrika ülkeleri. Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Karayipler, Güney Amerika, Latin Amerika,...

Dahili Nakliye Servisimiz;
Hizmet kalitemizi arttırmak ve sevkiyatlarınızda lojistik zincirinin tüm halkalarından yararlanmanızı sağlamak amacıyla Nortrans International Transport bünyesinde, kendi tırlarımız,kamyon ve kamyonetlerimizle ve tüm mal çeşitlerine uygun ekipmanlarımızla birlikte araçlarımızı şehir içi ve şehir dışı dahili nakliyelerinizi organize etmek amacıyla hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Gerek liman dolum yüklemelerinizde gereken mal sevkiyatlarınızı, gerekse depo dolumlarınızda konteyner taşıma ve liman teslimlerinizi kaliteli, güvenilir ve konusunda uzman çalışanlarımızla organize etmeye devam ediyoruz. Şehir içi ve şehir dışı kara nakliyelerinizde sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi kadar, taşıma ücretlerimizdeki uygun fiyatlarımızla da pazarda büyük bir yer edinmiş durumdayız.

Şirketinizin her türlü lojistik ihtiyaçları konusunda Nortranss International Transport olarak sağladığımız avantajlarımız aşağıda sunulmuştur;

- Hızlı ve güvenilir bilgi ağımız ile ihtiyaçlarınıza
anında cevap verebilen entegre BT sistemimiz.
- Kaliteli, konusuna hakim ve güler yüzlü
personelimiz.
- Size ve ürünlerinize verdiğimiz önemle uzun
vadede ticari ilişkilerimizin karşılıklı ve güvenilir
olması.
- Nortranss Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde,
ürün gruplarınıza göre ve mal bedeliniz göz
önüne alınarak yapılan tam zayi sigorta poliçesi
ile malınızın alıcıya teslimine kadar tüm hasar ve
kayıplarınızın güvence altına alınması.
- İstekleriniz doğrultusunda hızlı ve güvenilir,
direkt veya aktarmalı transit süre seçeneklerimiz.
- Pazarda edindiğimiz yer ve potansiyelimiz
sayesinde çok uygun ve cazip taşıma
bedellerimiz.
- Ulaştırma noktalarımızın geniş ve kapı teslim
seçeneklerinize uygun olması.
- Sahip olduğumuz geniş acente ağımız
sayesinde alıcı firmalarınıza her türlü lojistik
desteğin sağlanabilmesi.
- Firmamızın güvencesi altında olan Nortrans
Ulaştırma bölümü ile, Fabrika ve Depolarınızdan,
yükleme limanına kadar olan dahili nakliye
hizmetlerinizin kaliteli ve hızlı bir şekilde
sağlanması.
- Satış/Pazarlama ve Dokümantasyon bölümleri
arasındaki mevcut bütünleşik bilgi akışı
sayesinde ihracat belgelerinizin tam zamanında
hazırlanıp, teslimatının yapılması.