Nortranss - www.nortranss.com.tr

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ Nortranss Uluslararasi Taşımacılık &...
deniz taşımacılığı

deniz taşımacılığı

DENİZ İTHALAT DENİZ İHRACAT "Nortranss Internatio...
HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI Günümüz modern iş dünyasında zam...
KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI Hizmet kalitemizi arttırmak ve s...

NORTRANSS

Cibuti Subemiz Hizmetinizdedir
KARA - HAVA - DENİZ -TREN Taşımacılığı ve Losjistik Danışmanlık Hizmetleri
Filistin Caddesi. Kader Sokak. No : 10 / 4 Gaziosmanpaşa - Ankara / Türkiye - Tel: +90 312 427 78 33 - 34 Fax: +90 312 427 7 8 35

HAVA TAŞIMACILIĞI

Günümüz modern iş dünyasında zaman çok önemli bir yere sahiptir. Çoğu durumlarda yükün bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde sevk edilmesi ticaret hayatında can alıcı şekilde önem taşır. Hızlı sevkiyat gerekliliği nedeni ile küresel ticaret hayatında hava taşımacılığı önemli bir yer edinmiştir ve küresel lojistik çözümlerde havayolu taşımacılığını dahil etmemek düşünülemez.

Nortranss International Transport olarak küresel lojistik çözümlerinde havayolu taşımacılığının önemini çok önceleri farkettik ve gelecekteki önemini de dikkate alarak müşterilerimize küçük büyük hacimli tüm acil yükleri için kaliteli ve güvenilir hava nakliye organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Havayolu taşıma organizasyonlarımız için önemli birçok ticari havayolu hatları, yük taşıyıcıları ve charterlar ile ilgili anlaşmalar sağlamış bulunmaktayız.

Küresel acente ağımız sayesinde Türkiye’yi havayolu taşıma organizasyonlarımızla dünyadaki tüm ticari bölgelere ulaştırmakta ve bu bağlamda ithalatçı ve ihracatçı firmaların önemli ticari bölgelerle gerçekleştirecekleri hava nakliye organiziasyonlarını sağlamaktayız. Uzakdoğu, Ortadoğu, Kuzey, Güney ve Latin Amerika, Hindistan, Avrupa, Austuralya ve Yeni Zellanda ve Güney Afrika vb. dünyanın önemli ticari bölgerine havayolu taşıma organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

Hava navlunlarımız yükün ağırlık ve hacimlerine göre hesaplanmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir hat seçimi ile sunulmaktadır. Kişisel eşyalardan, ev araçlarına, motor parçalarından antikalara kadar her türlü ürünün havayolu taşımasını organize etmekteyiz.