Nortranss - www.nortranss.com.tr

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ Nortranss Uluslararasi Taşımacılık &...
deniz taşımacılığı

deniz taşımacılığı

DENİZ İTHALAT DENİZ İHRACAT "Nortranss Internatio...
HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI

HAVA TAŞIMACILIĞI Günümüz modern iş dünyasında zam...
KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI

KARA TAŞIMACILIĞI Hizmet kalitemizi arttırmak ve s...

NORTRANSS

Cibuti Subemiz Hizmetinizdedir
KARA - HAVA - DENİZ -TREN Taşımacılığı ve Losjistik Danışmanlık Hizmetleri
Filistin Caddesi. Kader Sokak. No : 10 / 4 Gaziosmanpaşa - Ankara / Türkiye - Tel: +90 312 427 78 33 - 34 Fax: +90 312 427 7 8 35

CİBUTİ ŞUBESİ

CİBUTİ ŞUBESİ

cibuti

Nortranss Uluslararasi Taşımacılık & Nora Uluslararasi Nakliyat olarak, Dogu Afrika tasimalarinizi en güvenilir, hizli ve profesyonel bir sekilde gerçeklestirmek için Cibuti subemizi açmis bulunmaktayiz.


Cibuti Cografi konum olarak, Dogu Afrika bölgesine güvenli bir aktarma limani niteliginde ( HUB ) olup özellikle denize kiyisi olmayan Etiyopya’ya deniz tasimaciligi için tek giris ve çikis noktasidir. Cibuti limaninda bulunan subemiz araciligi ile ayni zamanda Güneyde bulunan tüm Somali bölgesine de ( Barbera , Bossaso , Mogadishu limanlari ve hinterlant bölgeleri ) tüm lojistik ve deniz tasimaciligi faaliyetlerini , bölgedeki tecrübelerimiz ve faaliyetlerimiz sayesinde güvenle kontrol edebilir duruma gelmis bulunmaktayiz.


NORA & NORTRANSS GLOBAL LOGISTICS SARL. olarak, “Cibuti , Etiyopya ve Somali” ülkelerini kapsayan Dogu Afrika bölgesine yapacaginiz yatirimlarinizda, lojistik ihtiyaçlariniza olan hizmetimizi en güvenilir ve hizli sekilde, 20 yillik sektör deneyimimizi de ekleyerek, siz degerli is ortaklarimiza sunmayi hedefliyoruz .